Alberto Sego Parfüm
Böğürtlen

Böğürtlen

Elma

Elma

Mandalina

Mandalina

Gül

Gül

Yasemin

Yasemin

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Vanilya

Vanilya

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

64

20-50

2015

3283

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 77

KALICILIK
farkedilirlik

% 64

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 100

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 100

GÜNDÜZ
gece

% 0

GECE

Imari Elixir Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Imari Elixir parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
songul
Bu süper tatlı. Tatlı bir şurup gibi. Sanırım bu koku 20 yaşındaki genç kadınlar içindir. Ben 20'li yaşlarımdayım ve mükemmel. Kullanmaktanda memnunum. Yaşlı birisi bu kadar meyveli şurup kokusundan hoşlanmayabilir.
necla
Çok kuvvetli ve özel tatlandırılmış koyu çilekli bir koku. Benim için biraz fazla güçlü. Bir aile üyeme hediye olarak verdim. Güçlü parfüm seviyorsanız kokusu fena değil. Bana göre değil.. Bizimle diiilsin imari
sebi
Avonun bu modeli ile yıllarca birlikteliğim olduğu doğrudur :) Cilt kreminin yanı sıra diğer Avon ürünlerini de ilk aldığımda, kokular her gün hayatımın bir parçası olarak devam ediyor. Yıllardır keyif aldığım bir ürün. 2 yıldır diyelim :D Kısacası tatlı bir parfüm.
leman
Güzel gül, sandal ağacı, vanilya, biraz kehribar ve biraz doğal paçuli. Şaşırtıcı, zarif, uzun ömürlü, egzotik. Bana bazı Tom Ford parfümlerini hatırlatıyor. Her ne kadar herkeste bulunabilme olasılığı yüksek olsa da tamamen şaşırtıcı buluyorum.
happygirl
Diğer avon kokularından çok farklı .. ı love it !!! :P
selena
En sevdiğim Avon kokusu. Parfümlerinin çoğundan pek hoşlanmıyorum, fakat bu beni mutlu ediyor. Bu parfümde çok özel bir karakter var ve ben bunu seviyorum.
hlya41
Diğer kullandığım avon ürünlerinden tek fark kalıcılığı. Zengin meyve içeriği yanında, biraz baharatlı, ılık, benzersiz .. Beğendim :) Imari Elixer'in ucuz olmasıda çok büyük bir avantaj. İndirimli zamanlarında hiç kaçırmayın.
guler
Bu parfüm hakkında çok şeyler duydum ve satın almaya karar verdim. Gerçekten pişman değilim! Bana göre muhteşem kokuyor! Çok hoş, tatlı ve lüx. Vanilya nedeniyle çok tatlı ama aynı zamanda gül ve çilek içeriği bir başka. Diğer bir deyişle, şaşırtıcı ucuz bir fiyata çok kaliteli bir parfüm.
sude
Bu kokuya son zamanlarda çok takmıştım. Baharatlı kuru bahar kokusu ve çok keskindir. Çok az parfüm benim tenimde üç dört saatten daha uzun süre kalıyor ancak bu benimle en az sekiz saat devam ediyor. Tekrar satın alacağım.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.