Alberto Sego Parfüm
Bergamot

Bergamot

Elma

Elma

Gül

Gül

Manolya

Manolya

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 42

orta nota oranı
Orta Nota

% 42

alt nota oranı
Alt Nota

% 16

68

18-45

2016

4653

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 73

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 22

İLKBAHAR
yaz

% 44

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 22

GÜNDÜZ
gece

% 78

GECE

Incandessence Glow Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Incandessence Glow parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir1021
Bu parfüm bu kokusu gerçekten muhteşem ama tene göre çok değişik reaksiyon gösteriyor.
misafir8678
Bunu biraz kalıcı yapsalar lütfen ama ya.
misafir27651
Fotoğraflarda şişesi güzel duruyor ama çok kalitesiz plastik bir şişesi var. Koku derseniz, fiyatına göre çok iyi.
selena
Kesinlikle harika bir etkileyiciliği var. 1 yıldır birlikteyiz. Nişanlım şu an uzakta ve ona bir şeyler gönderirken kendi parfümümü de gönderiyorum. Kendisi de çok seviyor. Özellikle yaz mükemmel ve ucuz bir parfüm.
hlya41
Bende bu modeli kullanıyorum. En sevdiğim modeli diyebilirim. Keşke kalıcılığı daha yüksek olsa da sürekli sıkmak ve yanımda taşımak zorunda kalmasam. Çok kısa sürede bitiriyorum. Alberto sego parfüm modellerini öneririm. Bu sitede görmüştüm.
pelina
Bence avonun en kalite parfüm modeli. Hiç tereddüt etmeden alın derim arkadaşlar.
rantana17
Güzel bir avon parfümü ve yaz mevsimi için gayet ideal kullanıma sahip. Meyve çicek karışık. Buram buram kokusunu almayı beklemeyiniz. Birilerinin iyice sokulması lazım. Kısacası fark edilirlik iyi değil. Üstelik ilk sıkma anından bahsediyorum. Kalıcılıkta buna göre az tabi ki.
leman
Bu Avon ürününü şu an sevmeyenler bir zamanlar bence onu çok seveceklerdi. Aslında şu an itibari ile bende hiç sevmiyorum ama on yıl önce muhteşem bir kaliteye sahipti. Incandessence Glow modelinin en eski versiyonunu tekrar istiyoruz.
admin
Ben çakma dkny be delicius diye tanımlamak istiyorum.
songul
Avon'un iyi parfümleri var ama bu onlardan biri kesinlikle değil. Incandessense hattı en kötüsü olmalı. Incandessence Glow, Incandessence Flame'den biraz daha iyidir fakat yine de kaba, kör ve kayıtsızdır. Başarısız.
selena
Çikolata kokularını sevdiğim için ona aşık oldum ... .. Ama kuruyunca yani, ilk sıkmamdan sonra zaman geçince halde hayal kırıklığına uğradım. Ilk cazibesi kaybolduğunda biraz plastik gibi bir kokuya dönüşüyor. Yine de, fiyat göz önüne alındığında benim için iyi bir koku. Çiçek kokusu istediğim her seferinde parfümümü yeniden sıkarak yeniliyorum. Bana sarah jessica parker'ın edt sini hatırlatıyor ama özdeş olduğunu söyleyemem. Sonuçta, kesinlikle beğendim.
feriha
Meyveli yeşilimsi bir açıklık var. Ardından basit bir çiçek parfümüne dönüşür ancak kötü bir şekilde olduğunu söylemiyorum. Bence biraz da misk var. Vetiver gerçekten kokuyu kendine eklemiyor. Açıkçası hafifçe turunçgil ve vetiver gerekiyordu. Bana Oriflame in parfümünü hatırlatıyor ama bu daha genç. Yaz havası, soğuk bir hisle size dokunur. Sulu, fakat şaşırtıcı bir şekilde değil. Sentetik hiç değil. Sonuçta, hoş bir parfüm. Ilımlı ömrü ve fena olmayan farkedilirliği bulunmakta. Bazıları sıkıcı bulabilir ancak fiyatına göre de değerlendirmek lazım. Sulu kokuları seviyorsanız ancak onları çok sentetik buluyorsanız, bu pekte sentetik olmayan Avon ürününe şans verin derim.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.