Alberto Sego Parfüm
Boysenberry

Boysenberry

Anason

Anason

Orkide

Orkide

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 40

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

60

18-45

2008

4236

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 70

KALICILIK
farkedilirlik

% 73

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 27

İLKBAHAR
yaz

% 40

YAZ
sonbahar

% 0

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 47

GÜNDÜZ
gece

% 53

GECE

Make Me Wonder Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Make Me Wonder parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir25302
Bu yaz için güzel ve ferahlatıcı bir parfüm. Aromalar tatlı ve yoğundur (bazen çok fazla olduğuna inanıyorum, bu yüzden fazla kullanmayın yani sıkmayın - tek fıs yeter- ).
misafir2312
Paranızı boşa harcamayınız. Sentetik ahududu kokusu. Yapışkan, vücut spreyi gibi bir vanilyaya doğru kuruyor. Sanırım sabunları oralarda bir yerlerde de tespit ediyorum. Asla bir daha almam.
misafir20826
Neden olumsuz yorum var? Bu parfümü seviyorum. Fiyatı için harika.
misafir3713
Menekşe ve zengin vanilya tamamen büyüleyici. Çok tatlı, meyve kokusu tuhaf ve kuvvetli bir koku. Bazı gençlerin hoşlanabileceği bir şey var ama bana uygun değil.
misafir27375
Bu koku büyüleyici kokuyor. Onu püskürttüğüm zaman şaşırdım. Çünkü tatlı meyveler ve vanilya anında duyularımı etkiledi. Zaman geçtikçe, gerçekten sevimli olan narin menekşeyi koklayabilirsiniz. Bu koku daha sonra çok daha yüksek bir derecelendirmeyi hak ediyor. Make Me Wonder ile olumlu deneyimlere sahip daha fazla insanın yorum göndermesini diliyorum çünkü doğal olarak gereksizler kötü bir eleştiri vermek için atlayacaklar ve çoğunluk fikrinin yanlış bir duygusunu yaratmaya çalışacaklar. Mükemmel koku. Verilen paraya istinaden harika ötesi.
misafir22429
Daha fazla insanın bu parfüm hakkında söyleyecek iyi şeylere sahip olmadığına şaşırdım. Parfüm söz konusu olduğunda kendimi bir uzman olarak görüyorum ve bu ürünü beğendim.
Tamam, şimdiye kadarki en iyi parfüm değil ama en kötüsü de değil. Ağır değil ve ucuz - yapışkan kokmuyor. Avon üretmeye devam etseydi tekrar satın alırdım. Fiyatına göre verilen paranın tam karşılığı olduğunu düşünmüyorum.
misafir16103
Bu kokunun tatlı çikolatasını ve vanilya kokusunu çok seviyorum. Alışveriş yaparken övgü aldım bile. Durdurulan bir model olup olmadığını bilmiyorum ama bir süredir katalogda görmediğimi belirteyim. Daha fazla almayı umuyordum.
Elfida09
Ablamın süerkli kullandığı imza kokusu. Ondan yorulmadan TÜM GÜN ve TÜM GECE bu parfümün kokusunu alabiliyordum. Bana hayatımın en güzel yıllarını hatırlatıyor. Parfümü bulamıyor ve bende kokuyu özlemedim sayılmaz.
Senem
Bu kokuyu özledim ... Şişenin rengine kadar çok seviyordum. Zaten ilk renkli tasarım gözümü almış ve denemeye karar vermiştim. Sonra ona aşık oldum. Vanilya, dut ve menekşeyi sevdiğimi düşünüyorum. Ben tatlı kokuların bir hayranıyım ama aşırı olmamak kaydı ile ve Make me wonder tam bana göre bir parfümdü. Hala bu kokuyu ya da onun gibi bir şeyler arıyorum.
Shine
Bence bu Britney Spears fantasy gibi kokuyo. Aynı zamanda çok tatlı ama çok sevimli. İş yerimde kullanıyorum.
sude
Bunu sevdiğim kadar, burnumu kaşındırması enteresan. Muhtemelen Anason notasından kaynaklanıyor.
Yeliz
Ucuz veya basit kokmuyor. Orijinal ve ilginç. Her neyse çok ucuz ve denemeye kesinlikle değer. Özel bir koku. Bulabilen çok şanslıdır.
yonca
Çok seviyordum ya :S Avon'un hala yapmasını isterdim. Bitirdiler sanırım.
zeynep
Bu parfümü sevmeye başladım. Kısa bir süre önce Britney'in Fantasy Midnight'ını kullanıyordum ve Make Me Wonder ona çok benziyor. Güzel sulu meyveler ile ilkbahar / Yaz favori kokum. Fiyatta uygun.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.