Alberto Sego Parfüm
Şakayık

Şakayık

Frezya

Frezya

Vetiver

Vetiver

üst nota oranı
Üst Nota

% 40

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

65

18-50

2014

2434

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 76

KALICILIK
farkedilirlik

% 66

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 40

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 60

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 13

İLKBAHAR
yaz

% 27

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 27

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 40

GÜNDÜZ
gece

% 60

GECE

Scent Essence - Romantic Bouquet Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Scent Essence - Romantic Bouquet parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
nur
Bu kokuyu çok seviyorum. Hiç de yıkıcı olmayan güzel tatlı kokulu bir ürün. Pek çok kişi Avon kokularının kalıcı olmadığı konusunda şikayetçi olsa da, dürüstçe bunun cildimde bütün gün kalıcılığının sürdüğünü söyleyebilirim. Bütün gün hoş ve güzel kokuyorum. Yada öyle hissettiriyor. Çevremdekiler de aynı görüşte.
Monolyahanim
Açık, taze, pembe, havadar, son derece temiz ve bana çiçek açan bir bahçede yürüyüş yaptığımı hissettiren özel bir koku. Üst notalar çok ferahlatıcıdır ve kurumuş hali de kesinlikle harika. Küçük bir fiyata büyük bir parfüm.
leman
Kokuyu seviyorum ama kalıcılığı uzun sürmüyor. Kapalı alanlarda çalışanlar için iyidir. Avon kokusundan olan modeller konusunda yorum yapmak gerekirse birçok kokusunu severim ve avonun kokusunun ömrünü uzatmak için gerçekten bir şeyler yapılmalı.
77Kerdem77
Kabul ediyorum, kalıcılığı ve fark edilirliği kesinlikle uzun ve fark edilir değil. Herhangi bir frezya kokusunu da tespit edemiyorum. sadece tatlı bir koku. Benim kişisel görüşüm. Ucuzluğuna rağmen güzel bir koku diye kullanıyorum.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.