Alberto Sego Parfüm
Bergamot

Bergamot

Çay

Çay

Odunsu notalar

Odunsu notalar

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

63

18-60

2015

2136

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 74

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 56

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 44

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 31

İLKBAHAR
yaz

% 6

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 63

GÜNDÜZ
gece

% 38

GECE

Scent Essence - Wild Bergamot Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Scent Essence - Wild Bergamot parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
zeynep
Çok çekici, tazelik sunan ve karabiber baharatı ile ayrıca sert bir ısırık konduran tanımlama yapılabilir. Bence bu fiyata hemen alın.
hatice
Kuruduktan sonra Moschino markasının Hippy Fizz modeline çok benziyor. Çok taze, meyveli ve canlı. Gün boyu cömertçe ve düzenli olarak uygulamanız gerekiyor. Zaten çok ucuz. Bu bana göre, EDT'den daha çok kolonya.
Semasenaaa67
Çok canlandırıcı buluyorum. Puanım yaklaşık 4,5 / 5
MELEK
Taze yeşil çay kokusunu zaten seviyorum. Güzel parfüm ve sadece olumsuz yönü bir seferde yaklaşık 3 saat anca kalıcılığı sürer ve çok karmaşık değil. Ama güzel bir başlangıca sahip. Çok ferahlatıcı ve yaz aylarında olduğu gibi sıcak ve yapışkan bir havada harika işe yarıyor.
zeynep
Çok çekici, tazelik sunan ve karabiber baharatı ile ayrıca sert bir ısırık konduran tanımlama yapılabilir. Bence bu fiyata hemen alın.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.