Alberto Sego Parfüm
Greyfurt

Greyfurt

Elma

Elma

Bambu

Bambu

Zencefil

Zencefil

Sedir

Sedir

Hint ağacı

Hint ağacı

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

67

18-50

2008

3449

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 61

KALICILIK
farkedilirlik

% 71

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 36

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 64

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 21

YAZ
sonbahar

% 7

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 36

GÜNDÜZ
gece

% 64

GECE

Signature Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Signature parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir18237
AVON en başarılı parfümüdür.
Neden üretilmiyor??
misafir26831
Bence mükemmel çok beğendim. Artık devamı yok sanırım uzun zamandır arıyordum nihayet gittigidiyorda buldum oda son kalmıştı😔
zafer
Çok iyi. Belki yanılıyor olabilirim ama bana dolce gabbana yı hatırlatıyor.
kamber
Erkeksi kokuları kullanmayı sevmiyorum ama bu değerli modele dayanamadım. İçinde başka bir erkeksi parfümde bulamadığım özel bir şeyler var. Ben de kadınlar için uygun olduğunu söyleyebilirim çünkü yumuşak notalara sahip. Bir şekilde bana açık maviyi hatırlatıyor. Belki bu yüzden onu seviyorum.
rifat
Çok odunsu ama ben de buna bayılıyorum. En fazla 3 saat ciltte kalıyor buda olumsuz yönü.
elifnazz
İnanılmaz bir koku. Bunu bayılıyorum. Bir iş kadını dahi bunu kullabilir. Erkek kokusu ama bence unisex kullanılabilir.
mehmet
Sanırım avon bana hoş bir sürpriz yaptı. Avonun hiç bir kokusu bana çekici gelmemişti bu zamana kadar Şişe dahil tatlı kokuyor. Oldukça taze bir parfüm. Gerçekten çok seviyorum. Olumsuz yorumlara da şaşırdım. Avon sonuçta. Verdiğiniz paraya kıyaslayıp yorum yapmanız lazım.
joker
Öncelikle ambalajdan başlarsak çok iyi yapılmış. Avonun bir çok parfümü kesinlinle çok kalitesi ambalaj ve şişelere sahip. Signature öyle değil. Burdan güzel aldı. Biliyorum bu sadece küçük bir ayrıntı ama kutu iyi kalitede olursa daha bir çekiciliği oluyor. Şişenin şık ve sade olmasıda güzel. Diğer Avon kokuları gibi çok az kokuyor. Yumuşak şekerli yeşil elmaların en tatlısı olan tatlı şekerli yeşil bir elma gibi kokuyor. İdare eder.
hakan10combr
Avon'dan bir başka güzel koku. Sıcak bir elma ve güzel bir kremalı misk kokusu alıyorum. Bağımlılık yapıcı ama üretimi devam ettirilmiyor gibi görünüyor. 7/10 puan veriyorum. Üstelik ucuz parfüm.
dogukan
Pozitif notalara dayandığından dolayı merak edip aldım. Benim için Cerutti Si'nin zayıf bir kopyası. Aynı biberli notalara sahip. Birkaç kez kullandım. Kimsenin ilgisi yok. Dikkat çekici değil. Üzgünüm çocuklar benden olumsuz puan alır bu Signature.
durmus
Performans yaklaşık 4 saatte tamamen kayboluyor ve ona göre almanızı tavsiye ederim.
adem
Çok zayıf olan avon parfümleri içerisinde en iyi kokanlardan biri. Avonun en başarılı parfümüdür.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.