Alberto Sego Parfüm
Lavanta

Lavanta

Mandalina

Mandalina

Adaçayı

Adaçayı

Kişniş

Kişniş

Küçük hindistan cevizi

Küçük hindistan cevizi

Süet

Süet

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Meşe

Meşe

Kehribar

Kehribar

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

60

18-40

2010

4623

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 71

KALICILIK
farkedilirlik

% 75

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 21

İLKBAHAR
yaz

% 43

YAZ
sonbahar

% 21

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 57

GÜNDÜZ
gece

% 43

GECE

True Force Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, True Force parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
misafir5191
Karım bunun kokusunu çok seviyor diye aldım. Bulunca affetmiyorum alıyorum. Ya bunu alırım yada alberto sego enigma parfüm alırım ikisi de harika.
misafir12763
Sipariş vermiştim ve buna değdi. Her şey ile birlikte sipariş etmiştim bir siteden ve bir haftada geldi ve muhteşem. Bu kokuya aşığım.
misafir18087
Bu parfümü incelediğimde Polo Crest modeline benzeyeceğini düşündüm ve hemen sipariş ettim. Ne yazık ki benzemiyor. Yine de güzel koku
osman
Erkekler için Christian Lacroix Nuit ile benzerliği dikkatimi çekti. True Force yoğun bir narenciye notasına sahip. Ayrıca çok yosunlu. Yine de seviyorum.
sedat
Tüm koleksiyonundan sevdiğim tek koku. Normalde Avon modellerinin çoğunu beğenmiyorum. Bulursanız kaçırmayınız.
Omer
Aldım ve aldığım günden beri True Force u seviyorum. Başlangıçta cildimde 4 saatten fazla kalmadı. Bir süre sonra bu kokuya ne olduğunu bilmiyorum ama artık daha uzun kalıcılığı sürüyor. Lavanta ve tatlı mandalina tazeliği getiren üst notaların kokusunu çok seviyorum. Yaklaşık 10 dakika sonra lavanta notaları ortamı yumuşatır ve kişniş notalarının yolunu açar. Süet notaları çok dikkat çekicidir ve bu parfümde çok belirgin. Bence denemelisiniz.
kazim
Çok düşük fiyatı ile çok iyi performansa sahip ... Günlük kullanıma uygun ve taze kokuyor. Olgun ama garip değil. Modern ve tam bir erkek kokusu. Denediğim en iyi Avon erkek parfümü. Bütçeye de uygun.
gokmen
Bence en iyi Avon modeli. Sıcak, odunsu, pürüzsüz. Ayrıca iyi bir belirginlik ve uzun ömürlü olması beni kendine hayran bıraktırıyor. Avon ürünleri çok kalıcı değil ama bu model bir bomba. Ucuz fiyat ile mükemmel ve denemeden bile alınabilir.
hakan10combr
Bu neredeyse % 100 Davidoff champion gibi kokuyor. 24 saat kalıyor. Elbise de daha uzun. Sabahtan geceye kadar etkili şekilde kendini hissettiriyor.
ekrem
Bu kokunun il açılışta taze bir turunçgil / lavanta olarak başladığımı hatırlıyorum. Sonra da biraz toz içeren yosunlu / müstehcen süet içerikli / deriye dönüşen bir hal alıyor. Benim için iyi denilecek bir model. Geçişleri de çok beğendim. (hem uzun ömürlülük hem de fark edilirlik başarısı ılımlı). Eski zamanlar bir arkadaşıma vermiştim. Onun üzerinde daha uzun kalıyordu. Cilde göre değişik tepkiler veriyor.
Cuneytatinc
Avon Signature ile birlikte bir süredir bu iyi modeli yapmayı durdurduklarını düşünüyorum. True Force doğal kokulu bir lavanta, süet ve ada çayıyla dolu meşe kokulu bir sihirli sıvı. Basit notalara sahip ama şaşırtıcı derecede başarılı. Bulamıyorum ve üretime lütfen devam edilsin.
adem
Bence en iyi erkek avon parfümü. True Force ile tanıştığımdan beri başka model kullanmayı kestim.
77Kerdem77
Harika bir stile sahip şişeye sahip. Ama koku için harika kelimesini kullanamayacağım.


Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır. Ayrıca en iyi açık parfüm için tıklayınız.