Alberto Sego Parfüm
Elma

Elma

Mandalina

Mandalina

Greyfurt

Greyfurt

Gül

Gül

Mimoza

Mimoza

Manolya

Manolya

Vanilya

Vanilya

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Cashmeran

Cashmeran

üst nota oranı
Üst Nota

% 50

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

65

18-60

2016

10628

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 89

KALICILIK
farkedilirlik

% 63

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

% 33

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 33

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE

Viva la Vita Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Viva la Vita parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Sessizseytan
Harika bir parfüm. Kokusu üzerinizden çıkmıyor. Temiz ve ferahlatıcı etkisiyle muhteşem...
Hercules
Avon bu fiyata bu performansı ile gerçekten şaşırtıyor. Ucuz etken içeriklerle harika ürün nasıl çıkariılır diğer firmalar görsün. Bunu bir alberto sego parfüm birde avon yapabiliyor.
trparfum
fiyat performans parfümü bence. Avona ait böyle bir koku beni şaşırtmadı desem yeridir. Tavsiye ediyorum.Zaten avonun en çok tercih edilen bayan parfümlerinden biri.
admin
Avon firmasına ait en başarılı bayan parfümlerinden biri diyebilirim. Sİte için analizler yaptığımda ilk olarak avon kategorisinde yüksek hit görmem sonrası parfümü bir erkek olsam dahi merak ederek performans değerlemesi açısından denedim. Fiyat/performans parfümü olup bayanlara denemelerini tavsiye ettiğim güzel bir Avon ürünü.
hatice
Orijinal kaliteli gibi görünmek için tasarlanmış şişesinin içerisindeki koku benim için tam bir rezalet. Hiç tavsiye etmem.
Elissa
Koku iyiydi ancak günün son anları hissetmiyorum. İyi kokan bir ürün ama doz uzun sürmez malesef. Fiyatına değer. Kokusu temiz
sude
Bu kadar basit ve yapmacık bir reklamı olmamalıydı.
https://www.youtube.com/embed/N8eaxVTvfTE
pelina
Bende çok karmaşık hisler oluşturdu. Parfümü sıkıyorum ama sanki hemen yok oluyor üzerimden. Sanırım burnum hemen alışıyor veya uzun süredir bu parfümü kullanıyorum diye bu şekilde hissetmemin normal olduğunu düşünüyorum. Hafif denilebilecek düzeyde ve çevrenizi rahatsız etmeyecek çok özel bir parfüm. Bu siteyi yapanlarında eline sağlık en azından üye olarak fikirlerimizi ve parfümle ilgili oylamalarımızı yapabiliyoruz. Bir kaç parfüme de bu siteden bilgi sahibi oldum ve denemem sonrası yorumlarla aynı içeriğe sahip ürünlerdi. Ürün almadan önce burdan önce inceliyorum. Umarım daha iyiye gidersiniz. Parfüm ve güzel kokmam benim yaşam biçimimin bir parçası. İyi çalışmalar dilerim.
princess
Şu şişesi yok mu onu cidden çok seviyorum. Ve notaların kombinasyonu bana çok ilginç geliyor.
Viva la vita ismi bile bir albenili ve benim için büyük hediye olabilme potansiyeline sahiptir. İlgilenenlere :D
enes
Gerçekten harika bir bayan kokusu. Kullanan bir arkadaşım var ve markasını kendi kız arkadaşıma almak için sorduğumda bu model olduğunu söyledi. Fİyatıda uygunmuş. Güzel bir doğum günü hediyesi olacak.
happygirl
İçeriğindeki elma kokusu biraz fazla güçlü... Dkny be delicious u öneririm. Bu çok sentetik yapay olmuş... kullanmam açıkçası.. Aldığıma pişmanım...
sude
Be delicious gibi elmalı, tatlı ve güzel. Mükemmel bahar (belki de yaz) kokusu.
yasemin
Bu parfüm sanırım yeni piyasaya çıktı. Adı ve şişe yen... Bu kokudan nefret ediyorum. Muhtemelen şişe değişik diğer modellere bir kaç etken nota ekleyip yine piyasaya sürüyorlar. Avonun özel parfümleri var ama bunlar arada derede
ticari amaçlı yapılmış parfümler. Aynı kokuya benzer dolu avon ürünü söyleyebilirim.
yonca
Dolce gabbananın bir modeline benziyor ama modelin adını unuttum. Fena sayılmaz. Denemeye değer....
yonca
Avon hayal edip dkny'ye benzetmeye çalışmış ama olmamış.
zeyna
Bu gerçekten rahatsız edici parfüm, kadınların hiperaktif olanlarını hatırlatıyor. Gürültülü ve neredeyse kaba. Bunu kullanmamayı öneririm.
zeynep
Bu parfümden efret ediyorum! Çok ucuz ve sentetik kokuyor ... Bunu hiç almayacağım!

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.